PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11537}

Poszukiwany żywy lub martwy

Wanted: Dead or Alive
6,5 1 509
ocen
6,5 10 1 1509
Poszukiwany żywy lub martwy
powrót do forum filmu Poszukiwany żywy lub martwy

Detektyw Rutger Hauer

ocenił(a) film na 7

Klasyk z Rutgerem Hauerem z czasów kaset VHS. Typowy film akcji z lat 80. Mam go nawet w swojej kolekcji - kaseta wydana jeszcze przez ELGAZ. Można śmiało obejrzeć, jest kilka fajnych scen no i gra aktorka Hauera jak to w każdym filmie z nim.

Axel

Ile bym dał za działający odtwarzacz VHS, mam swoja studniówkę na VHS, nie mam na czym obejrzeć.

akron

Hejj! mozna obecnie przegrać zawatość VHS na DVD. Ja zleciłam to firmie fotograficznej.polecaam

mmarzka

Na studniówce mi już nie zależy. A co do Wanted: Dead or Alive: mam ten film od jakiegoś czasu na DVD z gazety.

mmarzka

Na studniówce już mi nie zależy. A co do Wanted: Dead or Alive to mam ten film na DVD z jakiegoś pisma dla kobiet.
" Ja zleciłam to firmie fotograficznej.polecaam"
Taką wiedzę ja też posiadam, sam bym sobie przerobił w razie potrzeby.

akron

Spoko

ocenił(a) film na 7
akron

Nie mam potrzeby niczego przegrywać. Magnetowid działa mi bez problemu i będzie działał następne 15 lat.

ocenił(a) film na 7
Axel

Nie możliwe ? Mój kupiony w 1999 roku siadł 2 lata temu ,dlatego zakończyłem przygodę z zbieraniem kaset VHS ....

ocenił(a) film na 7
bradock

A to już twój problem. U mnie wszystko działa.

ocenił(a) film na 7
Axel

A jaki masz rocznik Videa ?

ocenił(a) film na 7
bradock

Różne modele. Najstarszy z początku lat 90, najnowszy wyprodukowany około 2005 roku.

ocenił(a) film na 7
Axel

Aha .Ok

bradock

W 1993 dostałem magnetowid JVC, po 5 latach zaczął wciągać taśmę. Naprawa tego się już nie opłaca, chyba tylko z sentymentu nie wyrzuciłem go jako elektrośmieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones