PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108690}

Król Lew 3: Hakuna Matata

The Lion King 1 1/2
7,1 58 374
oceny
7,1 10 1 58374
5,3 10
ocen krytyków
Król Lew 3: Hakuna Matata
powrót do forum filmu Król Lew 3: Hakuna Matata

Ludzie. Czy Wy naprawdę wiedzieliście, co oglądaliście?

To nie jest historia o Mufasie, Simbie, Nali, Kovu ani Rafiki.

To jest historia opowiedziana przez perspektywę Timona i Pumbę. Dziwicie się, że nawet
śmierć Mufasy była ukazana inaczej?

I myślicie, że to źle?

To bardzo źle myślicie. To tylko znaczy, że nie powinniście tego oglądać. Albo nauczyć się
technik rozumienia tego, co się ogląda. Przypominam też, że ta historia opowiedziana
jest przez ekran tego, co oglądają Timon i Pumba. Więc co znowu za jakieś wielkie
mecyje z tym, że są nieścisłości?

Niezwykle żal mi tego, że ludzie oglądający ten film mieli na barkach uczucia i
wspomnienia z Króla Lwa I i II. To nie była, nie jest i nie będzie historiach
pierwszoplanowych (w pierwszych produkcjach), ale o dwóch wariatach, których tak
kochaliśmy i kochamy. I to z ich perspektywy jest opowiedziana ta historia. Czyli NIE z
perspektywy niosącej uczucia rodem z pierwszych dwóch części. Absurd, humor. Timon,
Pumba.

Haraszo?

użytkownik usunięty
MaestroS

Moim zdaniem Król lew 1 i 2 to dwulogia opowiadająca cały jeden ciąg, natomiast 3 część to historia hakuny ,mataty - bajka opowiedziana w innej perspektywie. Z tego co syszałam będzie jeszcze 4 i 5 część. Czwarta będzie opowiadać o historii małego Mafasy i Skazy, który wtedy nazywał się Taką, a piąta bedzie mówić o wydarzeniach dziejących się między pierwszą, a drugą częścią, gdzyż pod koniec pierwszej części będzie wyjaśnione, ze Simbie i Nali urodził się syn - Kopa, który został nieumyślnie zabity przez Zirę, która próbowała zabić Simbę. Simba wygna Zirę na cmentarzysko słoni, a dalszy ciąg to druga część w której rodzi się Kiara.
Te dwie ostatnie części wszystko nam wyjaśnią.

ocenił(a) film na 7

Czyli szykują nam się nowe Star Warsy ; )

ocenił(a) film na 5
Kvath

haha.. dobre :D

Sory, ale jeżeli zrobią króla lwa 4 i 5, to ja chyba stracę całą sympatię do tego filmu. To były bajki! Po co mają z tego robić film sensacyjny !? Kiedyś chciałem żeby była kontynuacja, ale jak to ma tak wyglądać, to niech już zostanie trylogia.

ocenił(a) film na 9
MaestroS

Pierwsza część w moim odczuciu była arcydziełem a druga i trzecia była rewelacyjna ;) Hakuna Matata to tak jak powiedziales byla widziana oczami Timona i Pumby ktorzy ogladali po latach swoją historie ze wzruszeniem i zadowoleniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones